Twój unikatowy sklep internetowy

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało autorskie oprogramowanie, które jest łatwe w użytku, ale jednocześnie pełne zaawansowanych funkcji. Wszystko po to, żeby dostarczyć naszym partnerom oraz ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Założenie e-sklepu na platformie Shopelo.pl to gwarancja dostępu do narzędzi dostosowanych do różnych oczekiwań osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz dostaw, również do najczęściej wybieranych przez klientów Paczkomatów InPost – bez konieczności podpisywania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To integracje z marketplace’ami, systemami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami cen, a to jedynie fragment oferowanych przez nas narzędzi.

Według zebranych przez nas danych, używanie stworzonych przez naszych specjalistów narzędzi daje firmie możliwość zaoszczędzenia 2-4 godziny dziennie. Eksperci Shopelo.pl regularnie pracują nad aktualizacjami, abyś jako nasz partner mógł skupić się na biznesie, zachowując przy tym jak najwięcej czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci dobrać korzystny plan, dostosowany do Twoich wymagań. Dodatkowo masz możliwość przetestowania naszej platformy nieodpłatnie przez 14 dni. Zobacz, że korzystanie z niej jest faktycznie proste i rozpocznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Otwierając sklep internetowy na platformie Shopelo.pl nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to genialny pomysł, gdy jesteś miłośnikiem czegoś oraz chcesz połączyć hobby z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To doskonałe wyjście, jeśli planujesz dorobić do pensji, ale też przetestować plan na działalność internetową, w okolicznościach, gdy nie jesteś do końca przekonany, jak zostanie przyjęty przez potencjalnych kupujących. Załóż e-sklep na Shopelo.pl i rozpocznij sprzedaż w Internecie. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji.